Betjäning på svenska»Dig betjänar

 Dig betjänar:

Organisation

Person

E-post

Telefonnummer

Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus

Fraktman Marianne

marianne.fraktman@kpedu.fi

040 807 3 501

Kokkolan yliopistokeskus

Chydenius

Anttonen Sanna

sanna.anttonen@chydenius.fi

040 8054 408

Centria-ammattikorkeakoulu

Haulos Marja

maria.haulos@centria.fi

044 7250 402

Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus, Kansanopisto

Poutanen Minna

minna.poutanen@kpedu.fi

044 725 0701

Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus, liiketalous

Pikkarainen Kaija

kaija.pikkarainen@kpedu.fi

044 7250 441

Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus, hyvinvointi

Ingman Tarja

tarja.ingman@kpedu.fi

040 8085 096

Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus, luonnonvara-ala

Suvi Kortetmaa

suvi.kortetmaa@kpedu.fi

044 7250 628

© Opastin • Neuvonta- ja ohjauspalvelu
Yhteystiedot
Intra


Opastin-palvelun ovat tuottaneet Opin Ovi Keski-Pohjanmaalla ja Opin Ovi SME -hankkeet. Hankkeet on rahoitettu Euroopan sosiaalirahaston ja valtion tuella.